Neterselse verenigingen

De lijst met Neterselse verenigingen kan alleen compleet en up-to-date blijven wanneer iedereen ervoor zorgt wijzingen door te geven!

Dit kan via secretaris@depoel-netersel.nl

Barbiertjes jeugdvereniginginfo@barbiertjes.nlhttps://www.facebook.com/barbiertjes
Bouwen in Neterselbouweninnetersel@gmail.com 
Buntstekers carnavalsverenigingcvdebuntstekers@gmail.comhttp://cvdebuntstekers.com/
Buurtbiljart Neterseljeroen_spooren@hotmail.comhttps://depoel-netersel.nl/2018/07/buurtbiljart/
Buurthulp Neterselbuurthulpnetersel@gmail.com 
Buurtvereniging Blaschfam.buijtels@gmail.com 
De Buntbengelsmarianne@scheepens.org  
De Poel – gemeenschapshuis beheerbeheer@depoel-netersel.nlhttp://depoel-netersel.nl/
De Poel – gemeenschapshuis bestuurbestuur@depoel-netersel.nlhttp://depoel-netersel.nl/
De Soepele Pols jeu de boules vereniginginfo@dspnetersel.nlhttp://www.dspnetersel.nl
De Wissel vrouwenverenigingdewisselnetersel@gmail.com 
Doeduhmeej kindervakantieweekdoeduhmeej@gmail.com 
Dorpsraad Neterseldorpsraadnetersel@hotmail.comhttps://www.bladel.nl/bestuur-en-organisatie/dorpsraad-netersel_42896/
DansVerenigingDVNetersel@hotmail.com 
Gilde St. Brigidagildesintbrigida@gmail.comhttp://www.gildesintbrigida.nl/
Jeugdvoetbal Casteren Netersel  
De Fistvaerekesjeugdverenigingfistvaerekes@gmail.comhttps://www.facebook.com/DeFistvaerekes/
JV De Herrieschuppersdeherrieschuppers1@gmail.comhttps://www.facebook.com/jv.deherrieschuppers.7
KBO Neterselsecr.kbonetersel@gmail.comhttp://www.kbo-brabant.nl/grouppage.php?action=view&Groep_Id=60
NECA korfbalvereniging Netersel Casterenkvneca@gmail.comhttp://www.casteren.net/Page.aspx?id=52
Neterklanken liederentafeljsparidans@hotmail.comhttp://www.neterklanken.nl/
Netersel 800 jaar800jaarnetersel@gmail.comhttps://depoel-netersel.nl/netersel-800-jaar/
Netersels Belangfam.buijtels@gmail.com 
Nitterselse Kwis – Facebookpagina http://depoel-netersel.nl/nitterselse-kwis/
Oranjecomiteh.jw.vangestel@gmail.com 
Puur poporkest info@puurpoporkest.nlwww.puurpoporkest.nl 
St. Lambertusschool basisschoolinfo@bs-stlambertus.nlhttp://www.bs-stlambertus.nl/
Stichting ONV – De Muilerijfvlimpt@gmail.comhttp://depoel-netersel.nl/stichting-onv/
Straatspeeldag  
Tapkratjes jeugdvereniging https://www.facebook.com/tapkratjes
TC Netersel fietstourclubtc-netersel@hotmail.nlhttp://www.tcnetersel.nl/
Toneelvereniging Pardoesreserveringen.pardoes@gmail.comhttp://pardoesnetersel.nl/
van Aalsten tot Goor vanaalstentotgoor@kpnplanet.nlhttps://depoel-netersel.nl/dorpskrant-van-aalsten-tot-goor/
Veldkapel “Maria Rosa Mystica”han@castelijns.nethttp://www.mariakapellen.nl/netersel.htm
VV Netersel voetbalverenigingvvnetersel1@gmail.comhttp://www.vvnetersel.nl/