Neterselse verenigingen

De lijst met Neterselse verenigingen kan alleen compleet en up-to-date blijven wanneer iedereen ervoor zorgt wijzingen door te geven!

Dit kan via secretaris@depoel-netersel.nl

Barbiertjes, jeugdvereniginginfo@barbiertjes.nl,https://www.facebook.com/barbiertjes
Buntstekers, carnavalsverenigingcvdebuntstekers@gmail.com,http://cvdebuntstekers.com/
Buurtbiljart Neterseljeroen_spooren@hotmail.com,https://depoel-netersel.nl/2018/07/buurtbiljart/
Buurthulp Neterselbuurthulpnetersel@gmail.com, 
Buurtvereniging Blaschfam.buijtels@gmail.com, 
De Brinkdansers, volksdansgroep http://www.everyoneweb.com/brinkdansers
De Buntbengelsmarianne@scheepens.org , 
De Poel – gemeenschapshuis, beheerbeheer@depoel-netersel.nl,http://depoel-netersel.nl/
De Poel – gemeenschapshuis, bestuurbestuur@depoel-netersel.nl, 
De Soepele Pols, jeu de boules verenigingstefanel@chello.nl,http://www.dspnetersel.nl
De Wissel, vrouwenverenigingdewisselnetersel@gmail.com,http://www.dewisselnetersel.nl/
Doeduhmeej, kindervakantieweekdoeduhmeej@gmail.com , 
Dorpsraad Neterseldorpsraadnetersel@hotmail.com,
DansVerenigingDVNetersel@hotmail.com, 
Gilde St. Brigidainfo@gildesintbrigida.nl,http://www.gildesintbrigida.nl/
Jeugdvoetbal Casteren Netersel  
JV De Fistvaerekesjeugdverenigingfistvaerekes@gmail.com,https://www.facebook.com/DeFistvaerekes/
JV De Herrieschupperscv2018netersel@gmail.com ,https://www.facebook.com/jv.deherrieschuppers.7
KBO Neterselsecr.kbonetersel@gmail.com,http://www.kbo-brabant.nl/grouppage.php?action=view&Groep_Id=60
NECA, korfbalvereniging Netersel Casterenkvneca@gmail.com,http://www.casteren.net/Page.aspx?id=52
Neterklanken, liederentafel http://www.neterklanken.nl/
Netersel 800 jaar800jaarnetersel@gmail.com,https://depoel-netersel.nl/netersel-800-jaar/
Netersels Belang  
Nitterselse Kwis – Facebookpagina http://depoel-netersel.nl/nitterselse-kwis/
Oranjecomiteh.jw.vangestel@gmail.com, 
Puur, poporkestinfo@puurpoporkest.nl,www.puurpoporkest.nl
St. Lambertusschool, basisschoolinfo@bs-stlambertus.nl,http://www.bs-stlambertus.nl/
Stichting ONV – De Muilerijfvlimpt@gmail.com,http://depoel-netersel.nl/stichting-onv/
Straatspeeldag  
Tapkratjes, jeugdvereniging https://www.facebook.com/tapkratjes
TC Netersel, fietstourclubtc-netersel@hotmail.nl,http://www.tcnetersel.nl/
Toneelvereniging Pardoesreserveringen.pardoes@gmail.com,http://pardoesnetersel.nl/
van Aalsten tot Goorvanaalstentotgoor@kpnplanet.nl,https://depoel-netersel.nl/dorpskrant-van-aalsten-tot-goor/
Veldkapel “Maria Rosa Mystica” http://www.mariakapellen.nl/netersel.htm
VV Netersel, voetbalverenigingvvnetersel1@gmail.com,http://www.vvnetersel.nl/